Are you Registered?


Below is a list of Players who have registered for convention 2016

  • Appleton
    • Player 1: Rich Szymanski
  • Atlanta-North Perimeter
    • Player 1: Gary Davis
  • Austin Downtown and West
    • Player 1: Mario Zambrano
  • Baltimore County West
    • Player 1: Greg Stewart
  • Bellevue, Kirkland and Redmond
    • Player 1: Dallas Stewart
  • Bethlehem
    • Player 1: John Bertram
    • Player 2: Donna Bertram
  • Boca Raton North
    • Player 1: Gabriel Buosi
  • Bothell
    • Player 1: August Hill
    • Player 2: Nancy Hill
  • Boulder East – Broomfield
    • Player 1: Susan Bateman
  • Brandon
    • Player 1: Ann Spire
    • Player 2: Chris Spire
  • Brooklyn North
    • Player 1: Steven Conyers
    • Player 2: Steven Cox
  • Cambridge
    • Player 1: Larry Kerrigan
    • Player 2: Jonas Fernandes
    • Player 3: Douglas Morrison
  • Cedar Rapids
    • Player 1:Chad Rodgers
    • Player 2: Ray Carrizales
  • Central Fairfield County
    • Player 1: Avi Davidovich
  • Central Oregon
    • Player 1: Mark Capell
  • Central Orlando
    • Player 1: Mike Sabitov
  • Central Pennsylvania
    • Player 1: Travis Cramer
  • Central Union County
    • Player 1: Maria LaMorte-Wright
  • Centreville
    • Player 1: Chris Albright
  • Chapel Hill
    • Player 1: John Cole
    • Player 2: Ravonda Cole
  • Charleston
    • Player 1: Amy Justis
  • Cherry Hill
    • Player 1: Bob Riesenbach
    • Player 2: Michele Caula
  • Chicago Downtown
    • Player 1: Jeremy Treister
    • Player 2: David Rose
  • Chicagoland North & Denver
    • Player 1: Scott Graflund
  • Clayton
    • Player 1: Mike Minkler
    • Player 2: Mike Speelman (shared)
  • Columbia
    • Player 1: Tom Burtzlaff
  • Currituck
    • Player 1: Scott Demasse
  • Dallas Tollway Corridor
    • Player 1: Alun Roberts
  • East and West Nassau
    • Player 1: Larry Schweitzer
  • Erie
    • Player 1: Beth Burnside
  • Everett
    • Player 1: Sue Smythe
  • Fairfax
    • Player 1: Terry Whearley
    • Player 2: Wendy Whearley
  • Fayette/Coweta
    • Player 1: Doug Bates
    • Player 2: Brian D’Arcy
    • Player 3: Angie Bates
    • Player 4: Angel LaBeau
    • Player 5: Roy Jenkins
    • Player 6: Amy Brake
    • Player 7: Joe Mason
    • Player 8: Joseph Fuller
    • Player 9: Jeremy Roberts
  • Fort Lauderdale Downtown
    • Player 1: Luis Franco
  • Fort Worth Downtown
    • Player 1: Shirley Peterson
  • Frisco
    • Player 1: Richard Kaeufer
  • Gilbert and Mesa
    • Player 1: Alex Martinez
  • Grand Rapids
    • Player 1: Kathy Koch
    • Player 2: Matt Sansoterra
  • Greater Oakland County
    • Player 1: Stuart Feravich
    • Player 2: Jason Cutsinger
  • Greater Poughkeepsie & Greater Danbury
    • Player 1: Arsam Antreasyan
  • Greenville
    • Player 1: John Boyette
    • Player 2: Elizabeth Boyette
    • Player 3: Ryan Kouvolo
  • Hackensack & West Essex
    • Player 1: Tony Puzzo
  • Hollywood
    • Player 1: Barbara Vaigauskaite
    • Player 2: Andrius Adams
  • Jacksonville
    • Player 1: Dom Sanfilippo
    • Player 2: Katie Sanfilippo
  • Johns Creek, Duluth & Suwanee
    • Player 1: Robert Funk
  • Lexington
    • Player 1: Stephen Machin
  • Marietta
    • Player 1: Vincent Dentice
    • Player 2: Chris Everett
    • Player 3: Bonnie Dentice
  • Monroe
    • Player 1: Cheryl Nelan
    • Player 2: Steve Tylock
  • Mid-Suffolk
    • Player 1: Gerry Loccisano
  • Morristown
    • Player 1: Ron Vogt
  • New Brunswick
    • Player 1: Arnie Tiangco
  • North Fulton
    • Player 1: Ken Jones
    • Player 2: Kristine Jones
  • North Nassau
    • Player 1: Harun Hassouni
    • Player 2: Asif Chaudhry
  • Northern Colorado Springs
    • Player 1: Dan Reilly
  • Northern Union County
    • Player 1: Cecil Cates
  • Orange County
    • Player 1: Greg Miller
  • Paramus
    • Player 1: Milt Perez
  • Pennington
    • Player 1: Bob Schwegler
    • Player 2: Glenn Burrell
    • Player 3: Justin Burrell
  • Pittsburgh North
    • Player 1: Sam Gupta
  • Pleasanton
    • Player 1: Ken Norvell
    • Player 2: Kevin Baker
  • Princeton
    • Player 1: Gerren Lodovica
  • Round Rock
    • Player 1: Jeff Floyd
  • San Antonio Northwest
    • Player 1: John Straughan
  • Seattle
    • Player 1: Dan Simkins
    • Player 2: Jeff Steele
  • South Charlotte
    • Player 1: Emory Simmons
  • South Nassau
    • Player 1: Armando D’Accordo
    • Player 2: John Gilbert
  • Southern Westchester
    • Player 1: Paul Okura
  • Southwest & Uptown Charlotte

    • Player 1: Mark Boedecker
    • Player 2: Ryan Battle
  • Southwest Silicon Valley
    • Player 1: Todd Welke
  • Stamford
    • Player 1: Linda Kuppersmith
  • St. Charles & Chesterfield
    • Player 1: Barry Herring
    • Player 2: Michelle Herring
  • St. Louis Southwest
    • Player 1: Nick LaRosa
  • The Florida Parishes
    • Player 1: Anthony Catalano
    • Player 2: Lynn Catalano
  • The Tri-Cities
    • Player 1: Deb Reiter
  • Tribeca
    • Player 1: David Grubb
  • Twin Cities
    • Player 1: David Charbonneau
  • Virginia Beach Metro
    • Player 1: Patrick Kelly
  • Wall Street & Grand Central
    • Player 1: Evan Stein
    • Player 2: Jeff Berg
    • Player 3: Susie Dunne
  • West Metro Charlotte, NC/York & Lancaster Co,. SC
    • Player 1: Jay Jordan
  • West Metro Denver
    • Player 1: John Cannata
  • West Omaha
    • Player 1: Puja Kandel
  • Wilmington
    • Player 1: David Usher

This list takes 24-48 hrs. to update after you have registered. If you are not on the list but have already registered and given the allotted 24-48 hrs. for this page to update, please email atlanta2016@cmitsolutions.com

Not registered yet? Click the link below to register.
CLICK TO REGISTER